מדיניות פרטיות

אם ברצונך לקבל מידע נוסף או שיש לך שאלות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, צור איתנו קשר דרך האימייל 972.sell@gmail.com.
ב"זה שלנו.", פרטיות המשתמשים חשובה לנו. המסמך הזה מפרט איזה מידע נאסף על המשתמשים ומה השימוש שנעשה בו.

איסוף מידע
אנו מקבלים מידע אודות המדינה ממנה משתמשים גולשים וכיצד הם הגיעו אלינו, כלומר, איזה אתר קישר אותם אלינו. המידע נאסף לצורכי סטטיסטיקה, ומתקבל אצלנו כאוסף של שלל הצפיות באותו יום, ולא מופיע כמידע על משתמש ספציפי. המידע נלקח על ידי התשתית עליה בנוי האתר, blogger, ומתקבל בתור נתונים סטטיסטיים. תוכלו להיכנס לאתר www.blogger.com למידע נוסף. מידע נוסף שנאסף הוא מערכת ההפעלה והדפדפן מהם גולשים המשתמשים. גם מידע זה מופיע כנתונים סטטיסטיים כלליים.
אם בחרתם להגיב באתר, או שנרשמתם לעדכונים דרך האימייל, התבקשתם למסור מידע, כמו אימייל ושם. כתיבת שם כאשר מגיבים הינה רשות.
הפרסומות באתר אוספות גם הן מידע. הפרסומות באתר מופיעות מטעם adsense. תוכלו לקרוא על adsense כאן.
כפתורי השיתוף, המופיעים בסוף פוסטים ועל גבי תמונות נבחרות, מוטמעים באמצעות סקריפטים של addthis, וזוהי מדיניות הפרטיות של החברה. כמו כן, מוטמע באתר סקריפט של עשיית לייק לעמוד הפייסבוק שלו, המסופק על ידי פייסבוק. זוהי מדיניות הפרטיות של פייסבוק.

שימוש במידע
כפי שצוין, המידע הסטטיסטי נאסף לצורכי סטטיסטיקה בלבד כך שמנהלי האתר אינם יודעים לשייך את פרטי המשתמש למשתמש מסוים.
אם נרשמתם לעדכונים באימייל, האימייל ישמש רק לשליחת מידע הקשור לנושא האתר ולפרסום פוסטים שהתפרסמו באתר. האימייל לא יימסר לגורם צד שלישי.
אם הגבתם באתר והזנתם את שמכם, השם ישמש לזיהוי של התגובה שלכם ויוצג לצד התגובה שלכם. האימייל שהזנתם לא יוצג באתר, ויישמר אך ורק לזיהוי המגיב.
שימוש במידע שנאסף על ידי adsense באמצעות עוגיות הוא באחריות adsense.

שינוי ומחיקת מידע
לכל בקשה של שינוי ו/או מחיקת מידע שנשמר עליכם יש לפנות לאימייל 972.sell@gmail.com. אנו נעשה כל יכולתנו על מנת להיענות לבקשותיכם במהירות האפשרית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה